Цікаві роботи

Клинок №36 дамаск

Клинок №36 дамаск

Длина: 140 мм Ширина: 24-25 мм Толщина:  4.0 мм Твердость: 59-60 ..

1820 грн.

Ніж №6 Дамаск 1000 шарів.

Ніж №6 Дамаск 1000 шарів.

Лезо: Дамаська сталь, пакет 1000 шарівБольстер: МельхіорРукоять: Стабілізована дереви..

6300 грн.

Сокира із дамаської сталі №3

Сокира із дамаської сталі №3

Сокира зварна із дамаської сталіДовжина руків`я:  25,5 см.Матеріал руків`я:  &nb..

20500 грн.

Запрошуємо вас в захопливий світ ручного виробництва ножів та лез від Bladesmith.com.ua. Ми маємо за плечима багато років досвіду у виготовленні найкращих ковальських ножів, які створюються вручну за допомогою традиційних ковальських технологій.

Наша спеціалізація - це ручне виготовлення клинків різних типів, включаючи мисливські ножі, ножі для риболовлі та туризму, та інших. У нашій роботі ми використовуємо винятковий матеріал - дамаську сталь, яка надає нашим ножам неймовірну міцність та зносостійкість.

Кожне лезо, яке ми створюємо, - це унікальний майстер-клас майстерності. Усі деталі наших ножів ручної роботи відзначаються дбайливістю і увагою до деталей, і кожен ніж має свій власний унікальний дизайн та вишуканість. З використанням дамаської сталі, ми створюємо найвищої якості ножі, які гарантовано стануть надійними інструментами для найрізноманітніших завдань.

Ми володіємо великим досвідом і знаннями, які передаються від покоління до покоління. Ми дотримуємося традиційних методів виготовлення ножів, об'єднуючи їх із сучасними інноваціями. Це гарантує високу якість нашої продукції та задоволення потреб наших клієнтів.

Наші ножі ручної роботи не лише служать відмінними інструментами, але й є справжніми шедеврами мистецтва. Вони становлять ідеальний подарунок для цінителів найкращих речей. Якщо ви шукаєте найкращі ковальські ножі та леза, виготовлені з великою увагою до деталей і вираженням мистецтва, то ви прийшли за адресою.

Завдяки використанню дамаської сталі та високоякісних матеріалів, наші ножі ідеально підходять для різних видів робіт - від кулінарії та виживання в природі до мисливства і риболовлі. Вони відзначаються надзвичайною міцністю та довговічністю, що робить їх ідеальними для активного використання в умовах вимогливого навколишнього середовища.

Ми розуміємо, що наші клієнти шукають найкращі ножі та клинки, і саме такі ножі ми пропонуємо. Ми віримо в якість та надійність наших виробів і гарантуємо, що вони стануть відмінними інструментами у вашому повсякденному житті.