Кухонні ножі та набори.

Порівняння товарів (0)


Ніж "Мисливський" №01

Ніж "Мисливський" №01

Лезо: сталь N690Рукоять:  Деревина.Піхви: Шкіряні ручної роботи в комплекті.Загальна ..

3600 грн.

Ніж "Мисливський" №03

Ніж "Мисливський" №03

Лезо: Х12МФ (аналог D2)Рукоять:  Деревина, "стяжка" кріплення нержавійка.Піхви: ..

3500 грн.

Ніж "Мисливський" №04

Ніж "Мисливський" №04

Лезо: Х12МФ (аналог D2)Рукоять:  Деревина, "стяжка" кріплення нержавійка.Піхви: ..

3500 грн.

Ніж кухонний  універсальний- 1. Х12МФ

Ніж кухонний універсальний- 1. Х12МФ

Клинок: Х12МФ аналог D-2Рукоять: Кап клёна +орех.Больстер: ЛатуньОбщая длина: 22..

2650 грн.

Ніж-сокира сталь У8

Ніж-сокира сталь У8

Матеріал - сталь У8. Твердість по ріжущій 58-60 едДовжина з  руків'ям 21 смВисот..

4000 грн.

Набор кухонных ножей

Набор кухонных ножей

Набор кухонных ножей. В набор входят 5 ножей: большой шеф нож; малый шеф нож; нож для мяса; универса..

0 грн.

Нож кухонный-2

Нож кухонный-2

Клинок: Х12МФ (аналог D2)Общая длина: 270 мм.Длина клинка: 135 мм.Ширина клинка: 30 мм.Толщина клинк..

0 грн.

Нож кухонный-3

Нож кухонный-3

Клинок: Х12МФ (аналог D2)Общая длина: 310 мм.Длина клинка: 190 мм.Ширина клинка: 29,8 мм.Толщина кли..

0 грн.

Нож кухонный-4

Нож кухонный-4

Клинок: Х12МФ (аналог D2)Общая длина: 400 мм.Длина клинка: 240 мм.Ширина клинка: 51 мм.Толщина клинк..

0 грн.

Нож кухонный-7

Нож кухонный-7

Клинок: Х12МФ (аналог D2)Общая длина: 310 мм.Длина клинка: 181 мм.Ширина клинка: 49,4 мм.Толщина кли..

0 грн.

Топор кухонный №1

Топор кухонный №1

Клинок - сталь Х12МФ (аналог D2)Рукоять - Орех. Общая длина: 285 мм.Длина клинка: 175 мм.Ширина..

0 грн.

Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)
Кухонні ножі та набори.

Кухонні ножі ручної роботи - надійність та якість на вашій кухні

Кухонні ножі - це не тільки засіб для різання та нарізки продуктів, це щось більше. Це інструмент, який допомагає створити справжнє кулінарне шедевр. І якщо ви хочете, щоб ваші страви були на висоті, то кухонні ножі ручної роботи - це саме те, що вам потрібно.

Кухонні ножі виготовляються вручну майстрами, які мають багаторічний досвід та високу кваліфікацію. Кожен ніж має свою унікальну форму та розмір, що дозволяє оптимально виконувати свої функції. Із застосуванням таких ножів ви зможете зробити різні види нарізок та розрізати продукти на тонкі шматочки. А отриманий результат обов'язково вас приємно здивує.

Крім того, кухонні ножі ручної роботи мають набагато довший термін експлуатації порівняно з ножами масового виробництва. Це досягається завдяки використанню високоякісних матеріалів та відповідальному підходу майстрів до кожного етапу виготовлення.

Якщо ви шукаєте кухонні ножі ручної роботи, варто звернути увагу на наші кухонні набори. У них ви знайдете ніж для кожного виду роботи на кухні. А щоб доповнити свій асортимент, можна замовити окремо кухонний ніж певної форми та розміру.

Наступним важливим аспектом кухонних ножів ручної роботи є їхній дизайн. Кожен ніж виготовляється з розрахунком на комфортне та безпечне використання. Ручки ніжів можуть бути виготовлені з різних матеріалів - дерева, пластику, металу тощо. Але незалежно від матеріалу, ручки завжди мають оптимальну форму, яка не сковує руку під час роботи з ножем.

Ще однією перевагою кухонних ножів ручної роботи є їхній універсальний характер. Ви можете використовувати один і той самий ніж для різних продуктів - м'яса, риби, овочів, фруктів. Це забезпечується тим, що кухонні ножі ручної роботи мають гостре лезо та досить широку частину клинка, що дозволяє ефективно виконувати різні види робіт.

Як вже зазначалося раніше, кухонні ножі ручної роботи мають значно довший термін служби, ніж звичайні масово вироблені ножі. І це важливий аспект, який потрібно враховувати, обираючи ніж для своєї кухні. Вкладаючи гроші в якісний кухонний ніж ручної роботи, ви отримуєте не тільки надійний інструмент, але і елемент декору вашої кухні.

Отже, якщо ви шукаєте кухонний ніж, який буде надійним, якісним та естетичним, зверніть увагу на кухонні ножі ручної роботи. Вони дозволять вам не тільки ефективно та безпечно робити різання та нарізку продуктів, але і зроблять вашу кухню більш затишною та стильною завдяки своєму неповторному дизайну.

Однак, важливо пам'ятати, що купуючи кухонний ніж ручної роботи, ви вкладаєте не тільки гроші, а й свій час та зусилля. Адже для того, щоб кухонний ніж ручної роботи служив вам тривалий час, потрібно правильно доглядати за ним. Зокрема, не рекомендується мити ніжі з використанням агресивних мийних засобів, а також ставити їх у посудомийну машину. Краще все мити ножі під теплою водою з використанням м'якого миттєвого засобу та витирати їх до суха з м'якою ганчіркою.

Крім того, кухонні ножі ручної роботи потребують регулярного заточування, щоб їхня гострота залишалась на високому рівні. Для заточування кухонного ножа ручної роботи можна використовувати спеціальний камінь для заточування ножів або звернутись до професіоналів, які нададуть цю послугу.

У кінці кінців, обираючи кухонний ніж ручної роботи, ви отримуєте більше, ніж просто інструмент для різання продуктів. Ви отримуєте частинку мистецтва та ручної праці, яка зможе перетворити звичайні кулінарні рецепти в шедеври кулінарного мистецтва. Тож, якщо ви бажаєте мати на своїй кухні інструмент, який буде служити вам довго та надійно, не сумнівайтеся в обранні кухонного ножа ручної роботи.

Виготовлення кухонних ножів один із напрямків для майстрів ножової справи, ми в свою чергу пропонуємо вироби з сталей х12мф та 95х18. Та інших корозійностійких сталей. Ви отримаєте якісний ніж який не має проблем з корозією, залишатиметься завжди чистим і не втрачатиме своєї привабливості